Samsung Galaxy S9 Jellemzők

Amennyiben ez nem lenne elég, akár a saját arcunkból is készíthetünk ilyet, amit nem csak az S9-tulajok tudnak megnézni, hanem bárki. Az S9 tehát rengeteg remek, stabil és megbízható funkciót és programot kínál, ám természetesen mindennek van egy hátulütője, amely - sajnos - mintegy negatív standardként lebeg az összes jelenlegi csúcsmobil feje felett. Ez nem más, mint az üzemidő. Noha azt nem lenne valós kijelenteni, hogy a telefon rosszul teljesít ezen a területen, azonban ideje lenne belátnia és elfogadni a gyártóknak, hogy a csicsás funkciókkal szemben az akku kapacitása érdekli inkább a felhasználókat. Ez jelen esetben egy teljesen átlagos teljesítménynek felel meg, ergo, átlagfelhasználás mellett nem kell aggódnunk, azonban, amennyiben fényképezünk, videózunk, helyalapú programokat használunk stb., érdemes töltőt magunknál tartani. A Samsung által fémjelzett gyorstöltési funkció egyébként elég jól működik, viszonylag rövid idő alatt maxra tolhatjuk a kapacitást, ám ez mindössze félgyőzelem.

Samsung Galaxy S9 vélemények | Technikai leírás | Fórum - mobilplacc.hu

platinum falfesték színskála 2017

Köszönjük visszajelzésed! Vedd birtokba új készüléked! Az első lépések megismerésével percek alatt, könnyedén beállíthatod új készüléked. 1 Vedd ki a készüléket a dobozából A készülék dobozában megtalálod a készüléket, a tartozékait, valamint rövid kezelési útmutatóját. 2 Helyezd be a SIM-kártyát Tekintsd meg a videóban, hogyan tudod behelyezni a kártyát a készülékedbe. 3 Kapcsold be a készüléket és haladj végig a kijelzőn megjelenő lépéseken A készülék bekapcsolása után, a kijelzőn megjelenő lépéseket követve, könnyedén elvégezheted a kezdeti beállításokat. Ha elakadnál valamelyik lépésnél, látogass el a Használat és beállítások fülre. Segítünk az első lépések megtételében Kövesd videós útmutatóinkat és pár perc múlva már használhatod is új készüléked! Eltérést tapasztalsz a bemutató és a készüléked képernyője között? A bemutatóban látható képernyőképek Android 8. 0 operációs rendszerre készültek. Ha eltérést tapasztalsz a bemutató és a készüléked képernyője között, lehet, hogy a készülékeden más operációs rendszer verzió van.

Az eddig 240fps-en operáló, lassított felvételek mostantól 960fps-re is képesek, noha ezt nem a Samsung hozta be először: a Sony már tavaly előállt ezzel a fejlesztéssel. Annyival azért megfejelték a mókát, hogy a videókból azonnal gifet készíthetünk, esetleg zenét szerkeszthetünk alájuk, egyértelműen közösségi platformokra kihegyezve a használatot. Persze ettől független még látszik az igyekezet és ez mindenképp az olyan látványos funkciók táborát erősíti, amelyet bárki képes kihasználni. Meg kell azonban most egy kissé cáfolnom a korábbi kijelentésemet, amely szerint az S9 készítésekor nem másolta le a Samsung az Apple-t. Igaz, azóta már többen is előálltak a saját változatukkal, ám a Samsung esetében volt a legkorábban sejthető, hogy lekoppintják az iPhone-os Animojit. Az S9 olvasatában ez az AR Emoji. Használatát tekintve szinte teljesen megegyezik az almás változattal: különböző lények és állatok bőrébe bújhatunk az előlapi kamera segítségével. Ezekből rengeteg fajta elérhető, sőt a későbbiekben újak is érkeznek.

Kisebb finomításokkal találkozhatunk, például a dupla kamera, valamint az alá helyezett ujjlenyomat-olvasó, ám lényegi változtatás nem történt (még a 3, 5 mm-es jack aljzat is megmaradt). Noha az Apple és a Samsung közti örökös szabadalmi vita-sorozat talán soha nem ér véget, jó látni, hogy ezúttal nem álltak be a cupertinóiak által megnyitott sorba. Révén, hogy az S8 már egy éve is szemkápráztatóan nézett ki, az S9 idén sem okoz csalódást ezen a téren. Egyetlen problémát lehetne felhozni: a hátlapon elég hamar meglátszanak a fránya ujjlenyomatok, arról nem beszélve, hogy eléggé csúszik is a mobil, ezért érdemes egy ízlésesebb tokot választani hozzá (szerencsére a váz legalább víz- és porálló). A használatot megkezdve rögtön szembetűnik a kijelző. Az előlapon egy 5, 8 colos, fantasztikus AMOLED képernyő helyezkedik el. Mondanom sem kell, a Samsungtól megszokott káprázatos színekkel operál a készülék, ám, amennyiben ezzel nem vagyunk elégedettek, lehetőségünk van színsémát váltani. A képernyőmód szintén variálható: gyárilag 2220x1080 pixel (FHD+) felbontással fut a mobil, ezt válthatjuk alacsonyabb, 1480x720-asra (HD+) vagy magasabb, 2960x1440 pixelesre (WQHD+).

  1. Celli pc szerviz center
  2. TESZT: Samsung Galaxy S9
  3. Izys Önsegélyező Pénztár, Budapest | Cylex® adatlap

TESZT: Samsung Galaxy S9

Samsung által gyártott Galaxy S9 készülék súlya hozzávetőleg - - Galaxy S9 szélessége hosszúsága vastagsága: 147. 6 x 68. 7 x 8. 4 mm - A(z) Samsung készüléken Android 8. 0 (Oreo) operációs rendszer fut melynek zökkenőmentes meghajtásáról egy Octa-core (4x2. 9 GHz Mongoose M3 & 4x1. 9 GHz Cortex-A55) - EMEA Octa-core (4x2. 8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1. 8 GHz Kryo 385 Silver) - USA & China processzor gondoskodik. - Samsung Galaxy S9 kijelzőjének főbb paraméterei: Szuper AMOLED kapacitív érintőképernyő, 16M szín, 5. 8 inch | 1440 x 2960 pixel, 18. 5:9 ratio (kb. 568 ppi density) - Beépített FM rádióval bárhol, bármikor hallgathatjuk kedvenc csatornánkat. - Wi-Fi segítségével kényelmes és gyors web-böngészés, tartalom-letöltés, megosztás érhető el. - Bluetooth, segítségével kedvenc nagyméretű videóidat azonnal megoszthatod barátaiddal, és családoddal. - Megörökítheted a számodra fontos, és értékes pillanatokat Samsung Galaxy S9 beépített kamerájával, melynek főbb jellemzői: 12 MP (f/1. 5, 26mm, 1/2.

*CPU sebesség - A maximális órajel alapján, illetőleg a mag teljesítményének és hatékonyságának maximális órajele alapján. * Képernyőméret: A képernyő mérete átlósan mérve 5. 8", a lekerekített végektől számítva 5. 6". Hátlapi kamera * Képernyőméret: A képernyő mérete átlósan mérve 6. 2", a lekerekített végektől számítva 6. 1". Nagylátószögű kamera Telefotó kamera

Apropó memória: az S9 64, 128 és 256 GB-os tárhellyel is elérhető, ám azt érdemes megjegyezni, hogy akár az alapmodellt is tovább lehet bővíteni microSD kártyával. Nemcsak teljesítményben, de biztonságban is élen jár az S9, amelyet háromlépcsős biometrikus azonosítással lehet feloldani. A megszokott ujjlenyomat mellett arc, illetve íriszfelismerés is szükséges. Az utóbbi kettő kissé képlékeny, azonban használatuk nem feltétlen nehézkes. A kezdetekkor be kell olvastatnunk az arcunkat és szemünket a készülékkel, amely ezt követően hagyományos fényviszonyok mellett egy másodperc alatt feloldja az eszközt. Sötétben ez már nem mindig mondható el, ekkor érdemes a hagyományos PIN-t és/vagy ujjlenyomatot használni. Az S9 modellek legjobban beharangozott, mondhatni vevőcsalogató újdonsága a kamera. Azt a poént már elöljáróban lelőném, hogy a kijelentés, amely szerint az emberi szemhez hasonlóan alkalmazkodik a fényviszonyokhoz, kissé túlzó, ám tény, hogy ennyire fejlett kamerát nem sűrűn látni.

Ez nem mindössze a Samsung hibája, általános trend, amelyet így, 2018-ban, ideje lenne elengedni és orvosolni. Mindent összevetve, az S9 egy remek és megbízható mobil. Hétköznapi és professzionális használatra egyaránt alkalmas, kamerája javarészt beváltotta a hozzá fűzött reményeket, emellett pedig nem kell aggódnunk a folyamatos fagyások és rendszerhibák miatt. Ennyire jól rég futott Android mobilon. Galaxy S8-ról (és hasonló kaliberű telefonokról) lényegében felesleges S9-re váltani, ám bármilyen régebbi eszköz esetén érdemes elgondolkodni, ha csúcstelefont szeretne az ember. Noha az S9+ még ennél is jobb vétel (duplakamera, 2x optikai zoom, élő fókusz), ám szégyenkeznie az alap változatnak sem kell. A 64 GB-os modell kb. 280 ezer forinttól érhető el hazánkban. A Samsung új mobilja ugyan nem ugrik hatalmasat elődjéhez képest, ám a csúcstelefonok körében még így is a legmagasabb minőséget képviseli.

kfc keleti pályaudvar
  1. John lennon halála
  2. Kombinált tűzhely auchan.com
  3. Leander levele pöndörödik blue